Equip directiu - Comitè executiu

Francisco Longo

 

Francisco Longo
Director general adjunt

francisco.longo@esade.edu
www.esade.edu/professorat/francisco.longo

Ramon Aspa, Subdirector general corporatiu

 

Ramon Aspa
Subdirector general corporatiu

ramon.aspa@esade.edu
 

 

Josep Franch
Degà de la Business School

josep.franch@esade.edu
www.esade.edu/professorat/josep.franch

Eduardo Berché

 

Eduardo Berché
Degà de la Facultat de Dret

eduardo.berche@esade.edu
www.esade.edu/profesorado/eduardo.berche

 

Jonathan Wareham
Degà de Professorat i Recerca

jonathan.wareham@esade.edu
www.esade.edu/professorat/jonathan.wareham

 

Jordi Brunat
Director d'Executive Education

jordi.brunat@esade.edu
www.esade.edu/professorat/jordi.brunat

Enrique Verdeguer, Director d'ESADE Madrid

 

Enrique Verdeguer
Director d'ESADE Madrid

enrique.verdeguer@esade.edu
 

 

Enrique López Viguria
Secretari general


enrique.lopez@esade.edu

 

Xavier Sanchez
Director d'ESADE Alumni

xavier.sanchez@esade.edu